वडा कार्यालयद्वारा पञ्चेबाजा हस्तान्तरण

२९ पुष २०७९, शुक्रबार ०९:११ 0 Minutes 148 Views

सागर मरासिनी,
सन्धिखर्क पुष २९–
सन्धिखर्क नगरपालिका ७ नम्वर वडा कार्यालयले युवा क्लबलाई पञ्चे बाजा हस्तान्तरण गरेको छ । सन्धिखर्क ७ मा रहेको खाँचिकोट दरबार युवा क्लबलाइ एक कार्यक्रमका बिच बिहिवार पञ्चे बाजाको सेट हस्तान्तरण गरीएको वडाअध्यक्ष चुरा बहादुर केसीले जानकारी दिनुभयो । आ.ब.२०७९/८० को आदिवासी जनजाति कला–संस्कृती कार्यक्रम अन्तर्गत क्लबलाई पञ्चे बाजा हस्तान्तरण गरेको अध्यक्ष केसीको बताउनुभयो ।

पञ्चे बाजाको संरक्षणगर्न लागीपरेको वडाले गाउँमै आएर बाजा हस्तान्तरण गर्दा आफुहरु खुसि भएको क्लबका अध्यक्ष गणेश सुर्यवंशिको भनाई रहेको छ । कार्यक्रममा वडाअध्यक्ष केसी सहित वडासदस्य मिना ज्ञवालि, पुष्पा नेपाली, वडा सचिब तुलसा श्रेष्ठलगायत वडाको टोलि खाँचिकोट मैदानमै पुगेर क्लबलाई पञ्चेबाजा हस्तान्तरण गरेको हो ।

kk

ताजा समाचार