अर्घाखाँचीमा पहिलो पटक महिला सिडियो, शान्तीसुरक्षालाई मजवुद बनाउन सबैको सहयोग र समर्थन चाहीने प्रजिअ अर्यालको भनाई

१५ माघ २०७९, आईतवार २०:१९ 1 Minute 145 Views

श्याम घिमिरे
माघ १५ अर्घाखाँची-

अर्घाखाँचीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी मीना अर्यालले सबैको सहयोग र समर्थन भएमामात्रै जिल्लामा शान्तीसुरक्षालाई मजवुद बनाउन सकिने बताउनु भएको छ । भर्खरै मात्र अर्घाखाँची सरुवा भई आउनु भएका प्रजिअ अर्यालले जिल्लामा क्रियाशिल पत्रकारहरुसंग आज जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा परीचयात्मक कार्यक्रमा बोल्दै यस्तो बताउनु भएको हो ।

घिमिरेले कानुन र समाजको हित बाहिर रहेर कुनैपनि गतिविधी नगर्ने भन्दै सबैलाई जनताप्रति बफादार भएर काम गर्न आग्रह समेत गर्नुभयो । अर्यालले सञ्चारकर्मिहरुले खोजपत्रकारीता मार्फत सत्यतथ्य सुचना प्रदानगर्न गर्नुपर्ने जोड दिनुभयो । अर्याल यसअघि राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण बिभाग सिंहदरवारमा उपसचिव (रा.प.द्धितिय) पदमा कार्यरत हुनुहन्थ्यो । प्रजिअ अर्याल अर्घाखाँचीमा पहिलो महिला सिडियो हुनुहुन्छ ।

https://www.facebook.com/100001155294047/videos/6181995135164282/

 

kk

ताजा समाचार