सुरक्षित गर्भपतन सम्बन्धी समाचार संकलन,लेखन र सम्प्रेषण सम्बन्धी अन्तरक्रिया कार्यक्रम सन्धिखर्कमा सम्पन्न

२५ जेष्ठ २०८०, बिहीबार १९:५९ 1 Minute 108 Views

श्याम घिमिरे,
जेठ २५ अर्घाखाँची –

प्रजनन् स्वास्थ्य अधिकार र सुरक्षित गर्भपतन सेवाको पैरवीकालागी सञ्चारकर्मीहरुसंगको एकदिने अन्तरक्रिया कार्यक्रम आज बिहिवार सन्धिखर्कमा सम्पन्न भएको छ । समाजसेवा तथा बाताबरण संस्कृति संरक्षण समूह अर्घाखाँचीको आयोजना र आइपास नेपालको सहयोगमा सम्पन्न कार्यक्रमलाइ सहजीकरण गर्दे आइपास नेपालकी निति तथा शासन बिज्ञ माधबी बज्राचार्यले सुरक्षित गर्भपतन, ऐन कानुन, निति कार्यान्वयन, महिलाहरुको स्वास्थ अधिकार,गर्भपतन गराउन हुने / नहुने अवस्था , सुुरक्षित गर्भपतन गराउने सुचिकृत स्वास्थ्य संस्थाहरुको बारेमा प्रकाशपार्नु भएको थियो ।

संस्थाका कार्यकारी निर्देशक लक्ष्मी पौडेलको अध्यक्षता, संस्थाका पुर्ब अध्यक्ष तथा प्राबिधिक सल्लाहकार बाबुराम पौडेलको सञ्चालन र कार्यक्रम अधिकृत आदर्श अधिकारीको स्वागत मन्तब्यमा सम्पन्न कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष अशोक खनालले सुरक्षित गर्भपतन र संस्थाले गरेको कार्य लगायतका बिषयमा शुभकामना सहित मनतव्य राख्नुभएको थियो ।

जिल्लामा क्रियाशिल सञ्चारकर्मीहरुको सहभागीता रहेको कार्यक्रममा सुरक्षित गर्भपतन सम्बन्धी समाचार संकलन,लेखन र सम्प्रेषण लगायतका बिषयमा पत्रकारहरुलाई सहजिकरण गरीएको थियो ।

kk

ताजा समाचार