काँग्रेस अर्घाखाँचीकाे ६ वटै पालिकामा पालिका समेलन सम्पन्न (तस्विर सहित)

२० श्रावण २०८०, शनिबार ०९:४७ 1 Minute 103 Views

श्याम घिमिरे,
साउन २० अर्घाखाँची –

नेपाली काँग्रेस अर्घाखाँचीले जिल्लाका ६ वटै पालिकामा सुक्रवार पालिका समेलन सम्पन्न गरेको छ । काँग्रेसको बिधान २०१७ को नवौ संशोधनमा व्यवस्था भए अनुरुप काँग्रेस अर्घाखाँचीले एकै दिन पालिका सम्मेलन गरेको हो । जिल्लाका ६ वटा पालिका सन्धिखर्क नगरपालिका , भुमिकास्थान नगरपालिका , शितगंगा नगरपालिका , पाणिनी गाउँपालिका , छत्रदेव गाउँपालिका , र मालारानी गाउँपालिकामा काँग्रेसले पालिका सम्मेलन सम्पन्न गरेको हो ।

संगठन सुदृढिकरण र पार्टी रुपान्तरण सहितको नारा बोकेर अघि बढेको काँग्रेसले पालिका सम्मेलन पछी, प्रदेशसभा, क्षेत्रीय सम्मेलन र जिल्ला सम्मेलन गर्ने तयारी गरेको काँग्रेस अर्घाखाँचीले जनाएको छ । पालिका सम्मेलनमा पार्टीको बर्तमान अवस्था, पार्टी प्रती कार्यक्रर्ताको नैराश्यता , आगामी दिनमा संगठनलाई कसरी चुस्त दुरुस्त र जनमुखी बनाउन सकिन्छ भन्ने बिषयमा व्यापक छलफल भएको बताइएको छ ।

kk

ताजा समाचार