बिमक संघ अर्घाखाँचीको पुर्नगठन, अध्यक्षमा केसी

२० कार्तिक २०८०, सोमबार १५:०५ 1 Minute 622 Views

श्याम घिमिरे, कार्तिक २० – अर्घाखाँची जिल्लामा रहेका निर्जीवन तथा जीवन बिमा कम्पनीमा कार्यरत कर्मचारिहरुको भेला आज सोमवार सन्धिखर्कमा सम्पन्न भएको छ । भेलाले लक्ष्मण केसीको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय जिल्ला बिमक संघको पुर्नगठन गरेको छ । जसको उपाध्यक्षमा दिनेश बिकल्प, सचिबमा ऋषिराम भुसाल, सह–सचिबमा शिव बेल्वासे र कोषाध्यक्षमा मिना बस्याल चयन हुनुभएको छ ।

यस्तै समितिको सदस्य सुरेन्द्र बस्याल ,प्रशिद्ध श्रेष्ठ, सुनिता बिसि क्षेत्री,गोकर्ण न्यौपाने,नारायण जिसि,रामकृष्ण बिक,चन्द्र बहादुर सारु ,मालता भुसाल र भरत बन्जाडे रहनु भएको समितका सचिव भुसालले जानकारी दिनुभयो ।

यसैबिच नेपाल बिमा प्राधिकरण लुम्बिनी प्रदेशको आयोजनामा भुमिकास्थान नगरपालीकामा बिमा सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । भुमिकास्थान नगरपालीकाको कार्यालयमा सोमवार सम्पन्न कार्यक्रममा प्राधिकरणका लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख पुर्ण बहादुर थापा, भुमिकास्थान नगर प्रमुख झबिलाल थापा, उपप्रमुख बालकृष्ण बन्जाडे , प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत खिमानन्द आचार्य, बिभिन्न शाखामा कार्यरत कर्मचारीलगायत जिल्ला स्थित जिबन तथा निर्जिबन बिमाका कर्मचारीहरुको उपस्थिती रहेको थियो । यस्तै आजै सन्धिखर्कमा निर्जिबन र जीवन बिमामा कार्यरत शाखा प्रमुखहरुसंग भेटघाट तथा परिचय कार्यक्रम समेत सम्पन्न भएको थियो ।

kk

ताजा समाचार